Kontaktai

Tel.: +37061203563

Adresas: Beržų g. 4, Plungė

Užsakymai galimi visoje Lietuvoje.

Apie mus

Mūsų įmonėje dirba žmonės, kurie turi sukaupę didelę patirtį gaminant duris ir laiptus. Jų patirtis padės pasirinkti geriausią variantą, kuris atitiks jūsų namų dizainą ir garantuos gaminamos produkcijos ilgaamžiškumą ir patogumą. Mūsų tikslas - iki galo teisingai, nepriekaištingai ir kokybiškai atliktas darbas. Laiptai ir durys yra svarbi interjero detalė. Jų gamybos metodika keičiasi, todėl stengiamės klientui siūlyti ir diegti naujus jų variantus, kurie atitiktų šiuolaikinį namų ir ofiso interjerą.

Gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių ir formų laiptus pagal jūsų pageidavimus. Galime jums suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti tiesius, su vienu ar keliais posūkiais suktus laiptus. Be to, bendradarbiaujame su kalviais, todėl galime pagaminti laiptus su metaliniu karkasu. Laiptams galime uždėti tvorelę ir laiptų angą apkalti apvadais. Laiptai gaminami iš medienos, o jų dizainui naudojame taip pat ir stiklą, ir metalą.

Prisitaikome prie jūsų pageidavimų. Vidaus ir lauko durys gaminamos įvairaus dizaino. Durys susideda iš varčios, staktos, apvadų, spynos, lankstų ir lankstų kaušelių. Duris gaminame iš medienos ir jas galime įstiklinti. Medinių durų varčios gaminamos su užlaida ar be jos, į staktą įleidžiama tarpinė. Durų staktos gaminamos pagal sienų storį.

Laiptus ir duris beicuojame sendiname, dažome ir lakuojame pagal jūsų pasirinktas spalvas. Medieną gamybai perkame iš džiovyklų, kurie atitinka mūsų gamybos reikalaujamus standartus. Durų ir laiptų kaina priklauso nuo jų dizaino sudėtingumo.

Užsakymus priimame visoje Lietuvoje.

Atliktų darbų pavyzdžius galite pamatyti galerijoje.

Įrankiai Atgal